Допоможіть побороти РАК Валентині Волосник!

Доброго вечора!
Мене звати Давидюк Галина, я із Харкова.
Пишу про свою сусідку, знайому і, мабуть, за увесь цей час уже не чужу мені людину. Прошу вас допомогти Валентині Волосник.
2016 року у Валі виявили рак миндалини.
Вона пройшла дороговартісне лікування у Кіровограді, Харкові. Але минулої весни стався рецидив, метастази пішли в легені.
Валентина звернулася, за порадою лікарів, у клініку Спіженко, на жаль, після обстеження їй відмовили у лікуванні Кібер- ножем. Вона повернулася до Харкова, де в міському онкодиспансері Валю прооперували. Операція була дуже складна, тривала 8 годин, потім 6 курсів хісіотерапії, реабілітація, відновлення.
На жаль, хвороба повернулася знову!
І ось я знову звертаюся до всіх небайдужих.
Валина весна, як дежавю, позпочалася із невтішних для неї новин: рецидив!!!!! Знову легені і ті ж самі місця. На фоні ослабленого організму хвороба не хоче відступати.
Ми,усі друзі і знайомі, знову кинулися на допомогу. Я не буду тут описувати увесь розпач, паніку, безвихідь і апатію, з яких ми витягали нашу Валю!!!
На цьому тижні вона вже була на консультації і в Харкові, і в Києві. У Києві їй порекомендували протиракову вакцину( вона її придбала). І висновок київських і харківських лікарів одностайний: оперувати повторно- не вихід, організм ще більше ослабне і знову буде рецидив, тому рекомендували Кіровоград, опромінення із додаванням хіміотерапії. Ми відправили всі документи в Кіровоград, попередні висновки і плани:
1. Обстеження і підготовка до опромінення - 20000
2. 30-40 доз опромінення, одна коштує приблизно 3.900
3. Хіміотерапія.
Це все приблизно, але ми не можемо чекати, бо кошти потрібні вже, а їх, на жаль, немає.
Валя сама виховує двох дітей, зрозуміло, що не працює, початкову суму для підготовки (20000)ми зібрали з усіх нас. А далі...
Я бачила, скільки у вас на сайті оголошень, але я благаю, розмістіть і наше! Ми так тримаємося поруч з Валею, а хочеться вити, ніде немає виходу, всюди космічні ціни. Про закордон взагалі не думаємо, а за що!
Копії документів додаю. Наперед дякую! Будьте усі здорові.

Контакти: (097) 972 34 56

Банківські реквізити: ПриватБанк 4149 6293 8278 3843

Опубліковано 10.03.2019