Марина Алексейчик

У СВІТІ БЕЗ ЗВУКІВ!!!.
Просимо допомоги в усіх небайдужих!
Нашій донечці Маринці виповнилося лише два роки, та вона й досі не може говорити. А все тому, що світ звуків їй невідомий. Маринка нічого не чує.В інститутіотоларингологіїімені професора О.С. Коломійченка в Києві їй встановили страшний діагноз – двобічна сенсоневральна глухота четвертого ступеня. Тому Маринці терміново потрібно зробити вартісну операцію – кохлеарну імплантацію, яка коштує 60 000 тисяч гр, на даний час зібрано 57 000 тисяч Чим пізніше буде зроблена операція, тим гірше дитина буде говорити у майбутньому. Операцію необхідно зробити до трьох років.
Таку суму нашій сім'ї, не зібрати за короткий термін часу. Звертаємося до всіх, хто наділений співчуттям і не байдужий до чужого горя: будь ласка, допоможіть нам зібрати ці гроші, аби наша донечка змогла говорити. Важко змиритися з тим, що вона нас не чує, не чує тих теплих слів, що ми їй говоримо. А найважче те, що, можливо, ніколи й не почує наші голоси, не покличе серед ночі, бо їй наснився страшний сон, не розкаже вірш у дитячому садочку...
Будемо дуже вдячні за кожен грошовий внесок, який допоможе нашій донечці почути цей світ, сказати заповітне слово «мама».

Контакти: 0509414613

Банківські реквізити: ПриватБанк 5168 7572 9443 0345

Опубліковано 29.08.2018