Жоголева Поліна "Мрію бути повноцінною дитиною!"

Доброго дня!Я мама, найсвітлішої і найчарівнішої дівчинки Поліни, яка хворіє на ДЦП!
Я дуже Вас прошу не залишитися осторонь від мого прохання!
Ми так довго чекали на появу дитини в нашому з чоловіком житті! Дуже раділи коли дізналися, що в нас буде дитина , довгоочікувана, бажана дитинка! Вагітність проходила безускладнень, але на 35 тижні дитина перевернулася попою донизу, тобто знаходилась в тазовому перед лежанні ,при цьому лікарі заспокоювали, що це не критично, нічого страшного в тому немає-
Дитина здорова! Будете народжувати самостійно, тобто, Кесарів розтин в таких випадках не робиться! Дитина народился вчасно, але « борці за пологи природнім шляхом» помилилися !Полінку намагалися достати з мене(вибачте за такі подробиці), всіма можливим способами, і їм це вдалось! Донечка народилася з зупинкою серця !Вона не дихала ,не кричала, бо моя здорова дитинка була вже майже не жива. У цей час я не розуміла , що коїться ,але бачила ,що щось дуже страшне відбувається у пологовій палаті ,багато лікарів, багато людей і всі намагаються врятувати дитину! Через деякий час донечку забрали до реанімації! Потім довгих 2 тижні під апаратом ІВЛ , ще 2 тижні в патологии новонароджених! Майже в 1 месяць нас було виписано додому!При виписці нас попередили, що дитина важка , і нас очікує довгий курс реабілітації! По шкалі Апгар нам дали 1/1!
В 3 месяцІ ми опинилися в лікарні ОХМАДЕТ у Києві з судомами , після обстеження нам нічого ясного не повідомили, назначили протисудомні апарати і додому ,позніше знов обстеження і ,як дитині виповнився 1 рік – діагноз ДЦП !
Ми пройшли 7 курсів реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування по методиці Козявкіна в м. Трускавец ,2 курса в Медичному центрі реабілітації дітей з органичним ураженням нервово їсистеми м. Київ, курс іпотерапії, лікування в клініці доктора Яценко(2 сеанси мікрополяризації).Щоденні заняття ЛФК, курси масажів, басейн! Намагаємося робити все , що може дати результат, і все дає свої результати!
На теперішній час Полюшка інтелектуально має дуже добрий вигляд ,з мовленням також є значні показники, сподіваюсь будуть кращі результати ,найближчим часом,у Полюшки з’являється багато нових слів! І в фізичному плані ми також маємо результати,в жовтні місяці 2017 року ми зробили операцію за методом професора Ульзибата,і відразу відчули значний стрибок у фізичному плані,Полінка навчилася сидіти навколішках,я Вірю,що ми зможемо подолати всі перешкоди,бо Полінка справжній боєць!
Нам дуже складно самостійно оплачувати всі засоби і заходи по реабілітації Полінки, тому благаємо Вас про допомогу! Я, мама, впевнена ,що моя дитина зможе радіти від простого життя ! Життя без болю, життя без вад!

Контакти: мама Жоголева Галина тел.0974717532

Банківські реквізити: ПриватБанк 4149 4978 4309 3073

Опубліковано 21.02.2018