Прошу вашої допомоги

Добрий день! Мене звати Інна i ось уже більше 15 років я борюсь з недугом. В 16 років з'явилися першi симптоми м'язової дистрофії Ерба-Рота. З'явилися труднощі при пiдйомi на сходах, при вставанні з положення сидячи. Основний симптом хвороби Ерба-Рота - це слабкість у м'язах. Ця слабкість носить постійний характер. Без будь-якої допомоги тяжко пересуватися. Тихий недуг, який руйнує моє тіло, а з ним i моє життя.
Спочатку звернулися до лікарів Київської Обласної лікарні, де встановили менi цей діагноз. Вони запропонували медикаментозне лікування, ЛФК, фізіотерапію. З сімнадцяти років я проходила лікування в даній лікарні, кожнi півроку, на протязі трьох років. Хоч ніяких покращень не було, але я дуже вдячна лікарям за їх допомогу i турботу. Менi порекомендували працювати на тренажерах, якi я придбала за власний кошт. Коли займалася ставало краще, але покращення швидко проходило. З метою заощадження коштів проходила медикаментозне лікування вдома, яке призначили в Київській Обласній лікарні. Також проходила курси масажу, це одна з головних потреб мого фізичного стану. Згодом дізналися про реабілітаційний центр "Бубновського". Вирішили спробувати, пройшла два курси, але це фінансово дуже скрутно для нашої сім'ї, так як займатися потрібно постійно. Я вирішила придбати, ще один тренажер з центру "Бубновського", також за власний кошт, щоб щодня займатися дома, але цього було недостатньо, хвороба прогресувала. Та я не здалася, звернулася до приватної клініки "Берсенева", де проходжу курси медикаментозного лікування i досі. Я i лікарі боремося з цим недугом, але хвороба прогресує, дедалі менi тяжче.
Попри слабкий фізичний стан, я все ж таки ризикнула і завагітніла. Виносити дитину було важко, але я народила донечку - свою розраду, сенс життя. Я кохана дружина i любляча мама. Моя сім’я це моя опора i підтримка, мій особистий всесвіт, моя надія! Це те заради чого я хочу жити! Хочу дарувати своїй донечці свою любов i підтримку.
За цi роки багато зверталися в клініки України i вирок лікарів невтішний - в Україні таке не лікують. Тільки зараз знайшли клініку, яка погодилась прийняти мене на лікування. Для мене це як квиток в життя. Клініка знаходиться в Таїланді. Лікарі виставили рахунок, недосяжний для нашої сім’ї. Ми не в силах зібрати таку суму! Потрібно 35500$.
Навіть маленький внесок в добру справу - це великий шанс на життя! Тому я прошу всіх хто спроможний допомогти - не залишайтеся осторонь! Буду вдячна кожному!

ПІБ: Васюта Інна Миколаївна, 14.08.1985
Місто: м. Березань, Київська обл.
Діагноз: прогресуюча дистрофія м'язової тканини, міопатія типу Ерба-Рота.

Контакти: (063) 671 9234 Васюта Інна

Банківські реквізити: ПриватБанк 4149 4996 5026 2288

Опубліковано 04.12.2017