Потрібна ваша допомога

Доброго дня всім! Ніколи не думав що опинюсь в такій ситуаціі і буду просити у людей щось подібне. У мене є молода сім'я, одружені вже два роки, відразу поіхали жити в місто на зйомну квартиру. Нашої зарплати вистачає лише на орендну плату та мінімальний продуктовий кошик. Роботу змінити поки ще два роки не можемо, оскільки працюємо по направленнях. Накопичили за два роки на майже 25000 грн. Ми родом з села, з бідних сімей. Місяць назад наші батьки дали нам грошей в сумі 30000 грн, яку також довгий час збирали для нас, не доїдаючи та обмежуючи себе. І так, у нас вже є 55000 гривень, які ми планували використати на лікування, оскільки вже два роки ми не можемо народити діток.
Курс лікування дуже дорогий, надія є - кажуть лікарі, ми трішки пролікувалися літом, але за кредитні кошти. До лютого місяця ми з дружиною вирішили ці зібрані гроші розмістити поки на депозит, щоб ще пару місяців мати якусь копійку з цих коштів. Я зібравсь іхати в банк, поклав гроші в конверт, а коверт у паспорт і у внутрішню кишеню курточки. По дорозі маршруткою, я перевірив наявність грошей, легенько висунув конвертик, заховав назад, застібнув курточку і рушив у банк.У приміщенні банку вже після консультаціі, коли справа перейшла до оформлення депозиту,я НЕ ЗНАЙШОВ КОНВЕРТ у паспорті!!!!!!!Більшість всього конверт вилетів поза карманом по дорозі в банк,чи коли я виходив з маршрутки!!!
Нікому ніколи в житті я не бажаю відчути і пережити такі хвилини і вже майже місяць часу...Різні способи і канали не допомогли у пошуку грошей, поліція розвіяла останні моі надіі - гроші не повернуться.
Місяць... дружині нічого не казав, сам схуд на 9 кілограм, істи не можу, просинаюсь в 4 ранку, постійно тошнить, почало сильніше хвилювати серце, з яким з дитинства лікуюсь і маю серйозні проблеми. Всі питають, що з тобою, чому так змарнів, а в мене ком у горлі і щим на душі. Ким я буду в очах і спогадах батьків і коханоі яким прийдеться нічого не істи, а віддавати кредит, і які й так не доідали, а були обмежені в усьому.
Я розумію, що цих коштів за такий період часу не знайду, а дружина майже кожен день говорить, що чекає лютого місяця, щоб нарешті долікуватися.
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!
Я вірю - з Вашою допомогою, я зберу ці кошти!!!
КАРТКА 4790820014528241 Остання надія...на Ваше МИЛОСЕРДЯ...

Контакти: (096) 448 90 75

Банківські реквізити: Ощадбанк 4790 8200 1452 8241

Опубліковано 02.11.2017