Допоможіть врятувати крихітку Софійку. Треба 110 тисяч євро

Дівчинці ще не має року. У Софії страшний діагноз - атрезія жовчовивідних шляхів, біліарний цироз печінки. Батьки мають два тижні щоб назбирати 110 тисяч гривень на операцію. Інакше дівчинка помре
Лікарі оцінюють стан дівчинки, як критичний - необхідна термінова трансплантація печінки. Зараз Софія цілодобово підключена до крапельниць, які підтримують організм, щоб крихітка змогла протриматися до операції . В соцмережах оголосили терміновий збір для проведення трансплантації печінки в бельгійській клініці Сент Люк. Донором буде тато - Руслан, він є учасником бойових дій. «Десять місяців тому у молодесеньких батьків була надія, що пересадки печінки не знадобиться, що обійдеться лікуванням в Україні. Тоді на день добровольця активісти зібрались з АТОвцями , вони взяли свої бойові нагороди і разом пішли "колядувати" . Прокуратура, обл та міськ рада , податкова та суди. Хлопці просили врятувати доньку їх побратима і готові були продати свої нагороди, які в порівнянні з життям дитини, нічого не варті. Назбирали тоді 100 тисяч гривень і це продовжило манюні життя. Але пройшов час і операція таки потрібна», - пише Таїса Гайда на ФБ. Є клініка , яка готова її провести за кордоном . Ціна питання - 110 тисяч євро. Часу трохи більше двох тижнів.
Батьки звертаються до усіх небайдужих допомогти врятувати їхню донечку! Реквізити для допомоги: Карта приват банку № 5168755107271377 Бойко Таня (мама)

Контакти:

Банківські реквізити: ПриватБанк 5168755107271377

Опубліковано 17.09.2017