Допоможімо Чернявській Олюсі пізнати Божий світ!

Доброго дня. Вибачте будьласка але все таки змушена звернутись до вас про розповсюдженню по допомогу , для донечки .Ми проживаємо на Львівщині місто Сокаль.Уже через 20 днів У Олі лікування у клініці Казявкіна.
на 05.04- 16.04.2021 р .
Девятий Курс лікування у центрі "Казявкіна" вартість путівки 19тис 645 грн.з проживанням 25 тисяч грн.
05.07.2021 нам ще їхати у Київ Центр Стимуляції головного мозку де вартість лікування 25 тисяч грн, без проживання.
Будьласка допоможіть попасти донечці на лікування. Шукаємо добрі серця для допомоги маленькій дівчинці ОЛЮСІ.
Милі наші друзі помічники !!!
Дуже просимо не залишатися осторонь і дати можливість моїй дитині ОЛІ пройти повний і важливий курс лікування в Клініці Казявкіна місто Трускавець. Цей рік 2021 почався для нас дуже складно, Олюся постійно нервує плаче бє себе. Я ХОЧУ ХОРОШОГО ЗДОРОВОГО ТА ВЕСЕЛОГО ЖИТТЯ ДЛЯ ДОНЕЧКИ, І ДЛЯ УСІХ ДІТОК
Від початку 2021 року,Олюся уже проходила лікування у Львівській обласній лікарні.Я теж уже двічі лежала у лікарні по 10 днів! під ча прийняття інєкцій, і приблизно 7 днів після лікування було набагато краще. Потім знову те саме і знову раптово поклали у лікарню знову ці інєкції.(уколи капальниці), Пройшла знову курс лікування..Але здоровя Донечки це саме головне у моєму житті.
Я готова розповісти вам свою Історію нашої Сімї

Контакти: (093) 125 85 38

Опубліковано 27.03.2021

Сайт не несе відповідальності за зміст оголошення! Будьте обережні та перевіряйте достовірність інформації, допомагаючи людині!