Допомога Максимкові ATRT

Доброго дня .  Мене звати Микола я, і моя сім’я проживає у Львові. Пів року тому в нас сталася велика біда, наш єдиний синочок Максимко захворів .


Я Вам пишу з надією , що Ви не будете байдужими і нам допоможите .

Максимко - дуже люблячий і позитивний хлопчик. Як і більшість дітей, він жив активним життям, ходив до садочку , грав з дітьми на майданчику і навіть почав займатись футболом.

Пів року назад був звичний день,нам подзвонили з садочку,що Максимку раптово стало погано.Він блював,його постійно нудило і ми відвезли його до лікарні, де його забрали в реанімацію.

Пізніше Максимко почав почувати себе краще. Лікарі припустили, що це аскаридоз, і припустили, що наш син повинен незабаром одужати. Однак Галина розуміла, що щось не так. Ми попросили долучити фахівців інших спеціальностей. Після огляду лікарів Максима направили на МРТ, де виявили пухлину 6x6x5 см.. Лікарі одразу приняли рішення прооперувати , оскільки стан Максимчика був важкий.

Операція була складною і тривала 8 годин. На жаль, хірурги не змогли видалити всю пухлину. Гістологія показала , що це надзвичайно рідкісна та дуже агресивна пухлина, яка називається атипова тератоїдно/рабдоїдна пухлина (ATRT) 4 стадіїі з метастазами в спинний мозок . Вона є мало дослідженою і важко піддається лікуванню.Такий вид пухлини потребує агресивного та довготривалого лікування.

Після операції Максимко вже пройшов 6 складних хіміотерапій та 14 наркозів . Протокол лікування включає 3 трансплантації стовбурових клітин( пересадка кісткового мозку) Лікарі намагалися зробити забір клітин ,але їм це не вдалось ! Нам прийшлось звернутись до закордонних лікарів.

Ми контактували з різними клініками, які мають знання та досвід лікування цієї пухлини. Одна з таких клінік Сан-Джоан-де-Де нам запропонувала лікування. Максиму доведеться пройти ще одну операцію, два цикли хіміотерапії та три трансплантації кісткового мозку з високими дозами хіміотерапії ,вже в Барселоні. Ми готові зробити все, що потрібно ,але ,нажаль, ми не можемо самостійно оплатити рахунок ,вартістю майже в 207 тисяч євро .Тому звертаємось до небайдужих людей за підтримкою та допомогою.Кожна гривня наблизить нас до нашої мети-одужання Максимка!

Контакти: (099) 244 67 25

Банківські реквізити: ПриватБанк 4731 1856 1970 6614

Опубліковано 30.08.2020