Допоможіть стати на ноги Святослав Войтенко

Святослав Войтенко у травні минулого року отримав перелом хребта, впавши з другого поверху будинку і в результаті виникло порушення спинного мозку. Його терміново прооперували в Києві і почалася тривала реабілітація, щоб знову поставити 19-річного юнака на ноги з інвалідного візка.
«Святослав тільки може сидіти у візку, зовсім не ходить, максимум, що може - трошки намагається згинати ноги у колінах і трошки відчуває до колін. Щось прогнозувати лікарі не беруться. Кажуть, якщо постійно перебувати у реабілітаційних центрах, то повинен бути результат. Ми на це дуже сподіваємося і щомісяця відвозимо Святослава на лікування. Щоб продовжити лікуватися в одному з найкращих центрів, потрібно приблизно 700-800 тис. грн. Якщо зараз припинити лікування, то Святослав усе життя проведе в інвалідному візку», - розповідає мама юнака.
Для звичайної родини з Житомирщині така сума непосильна, але і не проводити реабілітацію вони собі дозволити не можуть, тому просять про підтримку.
«Для здоров’я дитини не шкода грошей, тільки де їх взяти?.. Борючись за повноцінне життя сина, продаємо худобу і все, що виростили на городі, усе до копійки віддаємо лікарям. На черзі новий курс реабілітації. Вартість – 60 тис. грн. Попереду ще довга дорога до одужання. Просимо Вас допомогти нашій родині на цьому шляху», – просить мама хлопця.
ПриватБанк 5168 7555 2496 9157 Войтенко Галина Миколаївна.

Контакти: (068) 796 32 13

Банківські реквізити: ПриватБанк 5168 7555 2496 9157

Опубліковано 26.01.2020