Допомога дитині з Кіровоградщини! Панашенко Анна Володимирівна!

Панашенко Анна Володимирівна 14.09.2009 року народження! Терміново потребує допомоги. У Ані виявлено гостру лімфобластну лейкому.
Лейкемі́я (Злоя́кісне білокрі́в'я, Лейко́з) — онкологічне злоякісне захворювання клітин крові, що уражає кістковий мозок та інші кровотворні органи як людей, так і тварин. Основною ознакою лейкемії є велика пропорція лейкоцитів. Ці клітини, що дегенерували і втратили захисні функції нормальних лейкоцитів, знищують здорові клітини, після чого жертва стає беззахисною перед будь-якою інфекцією. Лікування проводиться за допомогою опромінення і цитотоксичних препаратів для придушення розмноження клітин, що дегенерували, або трансплантацією кісткового мозку.
Це телефон за яким можна звернутися з виникнення будь-яких питань (куди їдуть кошти, що саме потрібно і ТД) : +380 95 845 2700 - Марина Миколаївна (рідна тьотя).
Ми і подумати не могли , що колись знадобиться фінансова підтримка оточуючих, але в житті не все так, як ми бажаємо, тож звертаємося до всіх небайдужих і спроможних допомогти!
Зараз Анюта отримала вже 5-ту хімію аналізи прийшли дуже не втішні! Але ми віримо в краще!
Реквізити для перерахування коштів для Ані:
5168 7574 0459 3495 грн Панашенко Валентина Миколаївна.


Розповідь моя піде про Анютку.Добру,тендітну та працьовиту дівчинку.
Вона,як і більшість дітей веде цікаве активне життя. Наша Аня понад усе любить танцювати,знімати кліпи,а ще, вміє вправно знаходити спільну мову з маленькими дітками.Вони її обожнюють! А як вміло Анютка розповідає їм віршики та казочки!Заслухаєшся!)
В нашої Ані велике добре серце.Вона любить тваринок! Ніколи не пройде байдуже повз кошенятко або цуценя,що сидить десь саменьке і тримтить від холоду і голоду.Завжди нагодує або ще і додому принесе.
Але з нашою Анюточкою трапилася страшенна біда.
В неї виявили гостру лімфобластну лейкому. Зараз дитина знаходиться в дитячій обласній лікарні м.Кропивницького.Їй вже провели перший курс хіміотерапії.
Да, важко в це повірити, майже неможливо.Наша дівчинка, справжній боєць. Коли телефонуєш їй,вона не показує свій біль,а мужньо посміхається.
Але правда життя жорстока,дитина бореться зі страшним ворогом,своєю хворобою.
Анютка мешканка Помічнянської ОТГ Добровеличківського району Кіровоградської області. Окрім неї,в родині є ще дитина- менша сестричка Улянка(4 роки).
Тепер хочеться більш докладніше познайомити Вас з членами цієї молодої дружньої родини.
Сама Анютка,учениця 4-А класу Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.✓1 імені Героя України Березняка є.с.
Дівчинка старанна,добре вчиться,відповідальна,кмітлива та винахідлива.
З 6 років займається в танцювальному колективі"Fantasy dance"Помічнянського ЦДЮТ. Дуже Анютці подобається брати участь у ляльковому театрі. Вона разом зі своїми однокласниками показують малюкам цікаві лялькові вистави.
Мама Валентина,справжня майстриня,вона робить гарні прикраси зі стрічок та намистинок.До хвороби Анютки вона працювала в ВЧДР-4 оператором.
Тато до недавнього часу також був працівником Укрзалізниці,тепер довелося поїхати за кордон
на заробітки.
Менша донечка в родині- Улянка.Дівчинка непосидюча та активна,повна протилежність старшій сестричці.
З початку вересня в Анютки почався головний біль,думали,що причина в тому,що їй не підходять окуляри (в Ані поганий зір). Дівчинка ходила до школи,відвідувала гуртки та додаткові заняття з іноземної мови. Приходила додому і іноді лягала спатки. 29 жовтня бабуся Анюточки звернула увагу на її нігтики,вони побіліли і горлечко теж було не яскраво рожеве а блідо-блідо рожеве.
30 жовтня мама повела дівчинку на аналізі.... Через день було встановлено страшний діагноз.
Аню очікує ще довге лікування. Вже зараз їй дуже потрібні донори з IV+ групой крові.Також її родині дуже потрібна фінансова та моральна підтримка,тому що їм одним буде дуже тяжко подолати цей недуг.

Тел. мами Валентини:
095 697 99 85(МТС),
Тел. рідної тітки Марини:
095 845 27 00(МТС).

Реквізити для :
5168 7574 0459 3495 грн Панашенко Валентина Миколаївна.

Контакти: (095) 845 27 00

Банківські реквізити: ПриватБанк 5168 7574 0459 3495

Опубліковано 25.11.2019